Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Katarzyna Wysocka: Piękno też się liczy

Katarzyna Wysocka: Piękno też się liczy

Bydgoskie siatkarki to najładniejszy zespół w Polsce. - To jest przyjemne, kiedy się daje nam do zrozumienia, że jesteśmy nie tylko dobrymi sportowcami, ale także ładnymi kobietami - mówi Katarzyna Wysocka, siatkarka GCB Centrostal.

Czy kategoria piękna odgrywa jakieś rolę w sporcie, gdzie wiadomo, że liczy się przede wszystkim, kto zdobędzie najwięcej punktów, najszybciej pobiegnie czy strzeli najwięcej goli?

W siatkówce kobiecej jest tak z całą pewnością, przecież fakt, że jesteśmy sportowcami, nie odbiera nam kobiecości. Jesteśmy dziewczynami – mam nadzieję, że ładnymi, bo samemu trudno się oceniać – grającymi w siatkówkę.Zresztą sesja fotograficzna, którą klub organizuje co roku dla bydgoskich fotoreporterów, chyba to potwierdza. Kategoria piękna ma znaczenie, bo inaczej nie miałoby sensu jej organizowanie. Czyż nie jest tak? Możemy teraz pokazać swą urodę, a nie tylko sportowy wizerunek wyrażający się w udanej zagrywce, skutecznym ataku, obronie czy bloku.

Według pani kibice dopingujący bydgoski GCB Centrostal przychodzą tylko po to, żeby oglądać wasze zwycięstwa?

Pewnie przede wszystkim przychodzą po to, żeby oglądać dobrą siatkówkę i nasz udany mecz. Jestem jednak także pewna, że kibice, głównie przecież mężczyźni, zjawiają się, żeby popatrzeć na nas jako na kobiety i podziwiać również naszą urodę.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-11-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved