Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > LSK: W Mielcu czekają na dokumenty Kristyny Kolevy

LSK: W Mielcu czekają na dokumenty Kristyny Kolevy

Kristyna Koleva w sobotę pojawiła się w Mielcu. Jednak siatkarką KPSK Stal Mielec będzie dopiero wtedy, kiedy do polskiego klubu dotrze jej certyfikat z Bułgarskiej Federacji Siatkówki.

Od wczoraj Koleva trenuje na powrót z naszym zespołem – informuje prezes klubu Marian Grzanka. – Trenuje, ale nie jest jeszcze prawnie naszą zawodniczką. Stanie się to, mam taką nadzieję, w najbliższych dniach. Dziś lub najpóźniej jutro powinien dotrzeć do Mielca certyfikat siatkarki wysłany nam przez Bułgarów.

Strona mielecka dopełniła już wszelakich formalności, jakich powinna dopełnić do tej pory. Teraz pozostaje tylko czekać. – Wszystko mamy już zapięte na ostatni guzik. Oczywiście, wszystko to, co do tej pory powinniśmy dopiąć – kontynuuje prezes Grzanka. – Jeżeli tylko certyfikat Kolevy dotrze do nas, wysyłamy stosowne dokumenty do Polskiego Związku Piłki Siatkowej i czekamy na potwierdzenie, a raczej na zatwierdzenie tej zawodniczki do naszego klubu. Mam nadzieję, że uda nam się to załatwić bardzo szybko i Koleva pojedzie jako nasza zawodniczka do Poznania na kolejny turniej Pucharu Polski.Prezes Grzanka nie ma chwili wytchnienia, załatwiając wszelakie formalności związane z potwierdzeniem Kolevy do mieleckiej drużyny. Chwili wytchnienia nie mają także i same siatkarki, które w niedzielę nad ranem powróciły z Piły. Nie miały jednak zbyt dużo wolnego. Od wczoraj pod okiem trenerów Romana Murdzy i Macieja Baneckiego przygotowują się w pocie czoła do udziału w kolejnym turnieju, który z udziałem kaliskich Winiar, Stali Mielec i AZS-ów Poznań i Białystok zostanie rozegrany w najbliższy weekend w stolicy Wielkopolski.

źródło: Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-11-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved