Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga kobiet: Skra za słaba na Wisłę

I liga kobiet: Skra za słaba na Wisłę

Siatkarki Skry Bełchatów nie sprostały Wiśle Kraków przegrywając ten wyjazdowy pojedynek 1:3. Bełchatowianki po ciężkiej walce wygrały pierwszego seta na przewagi, ale jak się później okazało były to dobre złego początki.

Kolejne trzy partie padły już łupem krakowianek, a spoglądając na wyniki poszczególnych partii można sądzić, że z każdym kolejnym setem Skra traciła wiarę w końcowy sukces.

Po tym meczu bełchatowianki spadły na siódmą pozycję w tabeli, z kolei Wisła awansowała na trzecie miejsce. Skra w spotkaniu 7. kolejki PLK zmierzy się z Piastem Szczecin, który pokonał w sobotę na wyjeździe Sokół Chorzów 1:3 (23:25, 17:25, 25:10, 21:25). Piast oddał chorzowiankom tylko jednego seta, ale uczynił to w nieciekawym stylu przegrywając do… 10.

Wisła Kraków – Skra Bełchatów 3:1

(29:31, 25:22, 25:20, 25:18)