Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Amerykanie w drodze, w Olsztynie problem

Amerykanie w drodze, w Olsztynie problem

Brook Billings i Phill Eatherton po piątkowym meczu PLS w Olsztynie udali się na zgrupowanie kadry amerykańskiej, która przygotowuje się do Pucharu Świata w Japonii (18 listopada - 2 grudnia). Razem z nimi odleciał również Rich Lambourne (Mlekpol AZS Olsztyn).

Kadrowa sytuacja olsztyńskiego zespołu jest bardzo trudna. Dalej nie trenuje Paweł Zagumny. – Jeszcze z tydzień nasz rozgrywający nie będzie uczestniczyć w zajęciach – powiedział trener Mlekpolu AZS Ireneusz Mazur. – Potem będzie mógł co najwyżej truchtać. Olsztynianie chcą przełożyć swoje spotkania. 7 listopada w terminarzu jest ich mecz z Asseco Resovią Rzeszów. – Nasza sytuacja jest trudna – mówi trener Mazur. W Rzeszowie informują, że ich lista kontuzjowanych jest również długa m.in. Łukasz Perłowski i Paweł Papke.

W poniedziałek na zgrupowanie kadry Francji wyjedzie Stephane Antiga (PGE Skra Bełchatów). Reprezentacja tego kraju zagra na przełomie listopada i grudnia w preeliminacjach olimpijskich. W niedzielę zawodnik ten wystąpi w meczu z Zaksą Kędzierzyn-Koźle.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-11-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved