Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Pokazali Gibie miejsce w szeregu

Pokazali Gibie miejsce w szeregu

Na ten mecz czekali fachowcy i kibice. Dynamo Moskwa wygrało z Iskrą Odincowo 3:1. Te ekipy są pełne rosyjskich i zagranicznych gwiazd. Bohaterem spotkania był najskuteczniejszy gracz Dynama - Siemion Połtawski, który ostatni punkt dla swojego zespołu zdobył asem serwisowym.

Wszyscy byliśmy bohaterami – powiedział Połtawski. – Nie czuję się nim. Na pytanie jak mu się udało nie pierwszy raz zagrać asa w ostatniej akcji zawodnik Dynama odpowiedział: Nic specjalnego. Mówię do siebie, że trzeba zaserwować. Staram się maksymalnie skoncentrować.

Według Siemiona Połtawskiego kluczowym momentem spotkania nie był jego znakomity serwis. Na pewno byliśmy pełni wiary w zwycięstwo po drugim secie, który od początku nie układał się po naszej myśli – powiedział. – Drużyna pokazała charakter w czwartej partii. Szczerze mówiąc byłem przekonany, że od tie breaka nie uciekniemy.W zespole Iskry grał Brazylijczyk Giba. Cieszę się, że razem z kolegami udało się nam pokazać jego miejsce w szeregu – powiedział Połtawski. – Jednak główna bitwa odbędzie się w Pucharze Świata. Teraz dostaniemy trochę wolnego i trzeba zapomnieć o wszystkich klubowych sprawach. Musimy koncentrować się na Brazylii. A swoją drogą Iskra mi się podobała. Jestem przekonany, że pokaże się jeszcze z dobrej strony.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2007-11-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved