Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Świata > Polki już w Hamamatsu

Polki już w Hamamatsu

Po łącznie 6 godzinach podróży, Polki dotarły do Hamamatsu, gdzie 2 listopada meczem z Brazylią rozpoczną rywalizację w Pucharze Świata. Jutro odbędą 1,5 godzinny trening na hali, w której zagrają spotkania pierwszej rundy tego turnieju.

Najpierw szybkim japońskim pociągiem – Shinkan-senem dojechaliśmy do Tokio, gdzie wysiadł Michał Gogol, statystyk reprezentacji Polski, który będzie obserwował drugą grupę. Następnie ruszyliśmy do Hamamtsu, gdzie dotarliśmy po 1,5 godzinie – mówił Marek Brandt, menadżer reprezentacji Polski. – Na stację wyjechali po nas organizatorzy, dowieźli nas do hotelu. Wszystkie zawodniczki są zdrowe, mają dobre nastroje, z niecierpliwością czekamy na pierwszy mecz. Dziś odbyliśmy spotkanie, podczas którego wszystkie ekipy dopełniły stosownych formalności – dodał Marek Brandt.

Jutro Polki o 14.30 czasu japońskiego Polki odbędą 1,5 godzinny trening na hali, w której będą rywalizowały podczas pierwszej rundy Pucharu Świata. Pierwsze spotkanie – w piątek, 2 listopada o godz. 19.35 czasu japońskiego (11.35 czasu polskiego) z Brazylią.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Świata, reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-10-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved