Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Krzysztof Ignaczak: Na pewno się nie poddamy

Krzysztof Ignaczak: Na pewno się nie poddamy

- Każdy punkt, jaki ugramy, będzie sukcesem. Potrzebujemy tych punktów, a wiadomo, że z taką ekipą jak Skra, każda zdobycz to sukces - mówi przed dzisiejszym meczem z mistrzami Polski, libero Resovii, Krzysztof Ignaczak.

Przed Wami pierwszy z meczów na szczycie. Jaki wynik Was zadowoli?

Krzysztof Ignaczak: – Każdy punkt, który uda się zdobyć, będzie sukcesem. Potrzebujemy tych punktów, a wiadomo, że z taką drużyną jak Skra każda zdobycz będzie sukcesem. Oni są na pewno faworytem tego meczu, ale my nie składamy broni. Gramy o różne cele, bo my staramy się wywalczyć jakiś medal w Polsce, a oni zostali zbudowani, by walczyć o medale w europejskich pucharach. Będzie ciężko, ale na pewno się nie poddamy.Po Skrze czekają Was kolejne ciężkie mecze. Trzy wyjazdowe spotkania w tydzień z faworytami ligi – to chyba nie najlepszy układ.

Krzysztof Ignaczak: – To bardzo ciężki układ. Te mecze zweryfikują trochę naszą wartość. Zagramy z zespołami, które walczą o mistrzostwo Polski. Zapowiadają się naprawdę ciekawe mecze, a my, chcąc przystąpić do play-offów z jak najlepszej pozycji, musimy zdobyć jak najwięcej punktów.

Dla Pana mecz ze Skrą będzie chyba szczególny. Z tą drużyną święcił Pan przecież największe triumfy w klubowej siatkówce.

Krzysztof Ignaczak: – No tak. Tam zdobywałem tytuły mistrza kraju i spędziłem cztery lata, które bardzo dobrze wspominam. Nasze drogi się jednak rozeszły i teraz gram w Rzeszowie – będę chciał jak najwięcej osiągnąć z tą drużyną. Mam nadzieję, że będzie to medal mistrzostw Polski.

Skra w Rzeszowie nigdy nie miała problemów ze zwycięstwami. Czas chyba to zmienić…

Krzysztof Ignaczak: – Przydałoby się. Ja mogę ze swojej strony zagwarantować, że zrobimy wszystko, żeby wyrwać jakieś punkty rywalom. To na pewno bardzo dobra i renomowana drużyna, ale przecież to też są ludzie.

* rozmawiał Marcin Lew

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-10-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved