Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Świat Siatkówki nagrodzony

Świat Siatkówki nagrodzony

Miesięcznik "Świat Siatkówki" został uhonorowany nagrodą "Chimera" w kategorii fotografia podczas V Międzynarodowego Konkursu Projektowania Prasowego. Fotografia Brazylijczyka Giby była jedynym nagrodzonym zdjęciem reporterskim.

Ukazujący się od roku na polskim rynku miesięcznik „Świat Siatkówki” został doceniony w kategorii fotografia. Za zdjęcie mistrza świata i mistrza olimpijskiego, Brazylijczyka Giby, zrobione podczas ubiegłorocznych mistrzostw świata w Japonii, magazynowi została przyznana „Brązowa Chimera”. Warto dodać, że było to jedyne zdjęcie o charakterze reporterskim, które zostało nagrodzone podczas warszawskiej gali w Filharmonii Narodowej.

Przyznanie nagrody Chimera dla magazynu pokazuje, że sport można oglądać na wiele sposobów. Nie tylko ważne są emocje podczas meczów, ale także to co się dzieje po. – twierdzi prezes firmy Sport Marketing House, wydającej „Świat Siatkówki”, Grzegorz Fajerski. – Tak właśnie staramy się patrzeć na te wydarzenia. Ciesząc się z przyznania tak zaszczytnego wyróżnienia musimy powiedzieć, że jest to także sukces autora zdjęcia, Jacentego Dędka.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2007-10-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved