Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PLS: Lepsze czasy dla Płomienia Sosnowiec

PLS: Lepsze czasy dla Płomienia Sosnowiec

Sytuacja w drużynie siatkarzy Płomienia Sosnowiec wyglądała dramatycznie. Brak sponsora, kontuzje zawodników i trzy porażki z rzędu przyprawiały o ból głowy nawet największych optymistów. Teraz ma być lepiej.

Beniaminek Polskiej Ligi Siatkówki odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie, w klubie trwają negocjacje ze ewentualnym sponsorem, który ma sfinansować transfery dwóch przybyszy zza oceanu.

W kadrze Mirosława Zawieracza pojawią się prawdopodobnie Nils Nielsen i Grey Garret. Trener sosnowiczan może odetchnąć z ulgą.Jestem pewien, że zwycięstwo z Jadarem (3:1) pokazało moim graczom, że ciężka praca ma sens – mówi szkoleniowiec. – Poza tym wiedziałem, że już gorzej być nie może. Wygląda na to, że pech nas opuścił. W czwartek przylatują na testy Amerykanie. Byli w szerokim składzie na Ligę Światową, ale to jeszcze o niczym nie świadczy. Musimy ich obejrzeć w akcji. Na początku listopada również rozstrzygnie się sprawa sponsora. Od samego początku nie obiecywałem „złotych gór”. Zawodnicy, którzy nie wierzyli w sukces, mieli drogę wolną. Teraz przed nami mecze z ekipami z Olsztyna i Warszawy. Starcie z drużyną ze stolicy, będzie miało dla nas kluczowe znaczenie w walce o utrzymanie w PLS.

źródło: Super Express

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved