Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Metodi Ananiew: Walczymy o Pekin

Metodi Ananiew: Walczymy o Pekin

Młody przyjmujący reprezentacji Bułgarii, Metodi Ananiew pierwszy sezon występuje za granicą. We włoskim Montichiari nie dostał na razie szansy wyjścia na boisko, ale jak sam mówi treningi dają mu wiele w kontekście formy na puchar świata.

Od kilku dni we Włoszech jest Marin Stoew który obserwuje nasze treningi i mecze w serie A – mówi Metodi Ananiew. – Spotkaliśmy sie, porozmawialiśmy. Martin pytał mnie jak się czuję w nowym kraju, co z moim ramieniem, które ostatnio trochę mnie bolało. To głównie uniemożliwiło mi debiut w serie A. Powiedział mi również czego oczekuje ode mnie względem Pucharu Świata..

– Pewne jest jedno, zrobimy wszystko aby zakwalifikować się do Igrzysk w Pekinie. Z takim celem jedziemy na puchar świata – powiedział Ananiew. – Podobnie jak wszyscy nie czuję się gotowy w 100% na ten turniej. Nie liczy się dla nas które miejsce zajmiemy na Pucharze Świata, celem jest uzyskanie awansu na Olimpiadę.We Włoszech czuję się dobrze, wiem, że pierwszy rok tutaj jest najtrudniejszy – opowiada zawodnik. – Trzy, cztery razy w tygodniu chodzę na lekcje włoskiego. Niestety połowa zespołu nie zna angielskiego i pod tym kątem jest mi trochę trudno. Liga jest jakieś dziesięć razy silniejsza niż w Bułgarii.

Wypowiedzi zawodnika za radio Gong.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2007-10-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved