Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Sosnowiec: Bułgar – nie, Amerykanie – tak?

Sosnowiec: Bułgar – nie, Amerykanie – tak?

Nie zobaczymy w składzie Płomienia Sosnowiec kolejnego Bułgara. Po kontuzji Aleksandra Krainowa (nie zagra do końca sezonu) w klubie pojawił się 33-letni Radko Kolew, który ma na swoim koncie występy m.in. w Grecji i Francji.

Po kilku treningach zdecydowaliśmy jednak, że ten przyjmujący nie do końca jest przygotowany do sezonu – powiedział prezes Płomienia Sosnowiec, Paweł Kaczmarczyk. Ostatecznie więc klub nie zdecydował się na podpisanie umowy. Ale to nie oznacza końca batalii o wzmocnienia.

W przyszły czwartek w Sosnowcu pojawią się dwaj przyjmujący reprezentacji (szerokiej kadry) Stanów Zjednoczonych: Grey Garret i Nils Nielsen. Jeżeli wpadną w oko trenerowi Płomienia – Mirosławowi Zawieraczowi – to zostaną w klubie. Działacze szukają jeszcze jednego środkowego. Zapowiada się więc, że już za kilkanaście dni sosnowiecka drużyna może prezentować zupełnie inny poziom sportowy (czytaj: o wiele wyższy).Dzień po niedzielnym spotkaniu ligowym (godz. 15 z Jadarem Radom) szefowie klubu wypłacą zawodnikom wszelkie zaległości finansowe. To kolejna dobra wiadomość, która akurat jest związana z potencjalnym sponsorem klubu. Rozmowy trwają, a efekt mamy poznać w najbliższym czasie.

źródło: Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-10-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved