Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Startuje siatkarska II liga – pełna łódzkich… derbów

Startuje siatkarska II liga – pełna łódzkich… derbów

W sobotę startuje II liga siatkówki kobiet. Łódź ma w tej klasie mistrzowskiej aż cztery zespoły: Jedynkę Aleksandrów, ŁKS SMS, Organicę Budowlani i Start. Trzy pierwsze zespoły walczą w jednej grupie, a więc będziemy mieli w sezonie kilka spotkań derbowych.

W tą sobotę, główny kandydat na awans do I ligi, Organica Budowlani podejmuje, o godz. 19, w Hali Parkowej przy ul. Małachowskiego drużynę AZS Białystok. – Doceniam każdego rywala, ale nie dopuszczam myśli, abyśmy tego spotkania nie rozstrzygnęli na swoją korzyść – twierdzi trener Jacek Pasiński.

Bardziej ostrożnie o szansach swej drużyny w sobotnim pojedynku, godz. 13, z Nike Ostrołęka, w hali przy al. Unii, wypowiada się trener ŁKS SMS Marek Świta. A to z tej przyczyny, że w szeregach Nike występuje obecnie kilka doświadczonych siatkarek z Wągrowca i AZS Białystok.Jedynka Aleksandrów, która ma aspiracje, aby ubiegać się o grę w I lidze, udaje się, pod wodzą trenera Zbigniewa Pilarskiego, na mecz do Politechniki Radom.

Najgorzej z łódzkich drużyn trafiły siatkarki Startu, które, jako spadkowicz z I ligi, walczą w innej grupie, co powoduje automatycznie znaczne zwiększenie kosztów. W sobotę Start wybiera się do Zawiszy Sulechów.

źródło: Express Ilustrowany

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-10-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved