Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga: W sobotę o godz. 18:00 mecz GTPS – Trefl Gdańsk

I liga: W sobotę o godz. 18:00 mecz GTPS – Trefl Gdańsk

Rajbud Development GTPS zawiódł w spotkaniach z tymi, którzy mierzą w tym sezonie jedynie w utrzymanie. Teraz za to, musi skutecznie walczyć o punkty z potentatem I ligi.

Trefl Gdańsk, który latem najbardziej zaszalał na rynku transferowym (w składzie ma m.in. gorzowianina Krzysztofa Kocika), na razie rozczarowuje – tak jak gorzowianie. We wszystkich trzech spotkaniach – identycznie jak Rajbud Development GTPS – rozgrywał po pięć setów. Drużynę z Wybrzeża różni od gorzowskich siatkarzy tylko to, że w dwóch z tych pojedynków wygrywała tie-break, a Gorzów ma w tej chwili na koncie tylko jedno zwycięstwo w piątym secie. – Czekam z utęsknieniem na mecz, w którym zaczniemy skutecznie walczyć od pierwszej piłki – powiedział libero GTPS, Radosław Maciejewicz. – Mamy potencjach, ale zupełnie go nie wykorzystujemy. Przegrywamy początek, a potem męczymy się przez całe spotkanie. Czas to wreszcie zmienić.

O mękach w każdym pojedynku mówią też w Gdańsku. Tam również liczą, że już za chwilę Trefl będzie kroczył tylko od zwycięstwa do zwycięstwa i w cuglach awansuje do Polskiej Ligi Siatkówki. – Nie wyszły nam mecze z teoretycznie słabszymi drużynami, a więc musimy udowodnić swoją wartość w starciu z mocniejszym, przynajmniej na papierze, rywalem – mówił wciąż pełniący obowiązki prezesa GTPS, Zenon Michałowski. – Mamy za sobą spotkanie z zespołem i deklaracje zawodników, że w ten weekend wyjdą na boisko po zwycięstwo. To na pewno nie będzie łatwe spotkanie. Ważne, aby nasi kibice obejrzeli kawał siatkówki i wychodząc z hali nie byli zawiedzeni.Na mecz I ligi siatkarzy Rajbud Development GTPS – Trefl Gdańsk, zapraszamy do hali przy ul. Czereśniowej, w Gorzowie, w sobotę o godz. 18:00.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-10-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved