Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: Częstochowianie walczą o punkty

II liga: Częstochowianie walczą o punkty

W meczach II ligi, w sobotę siatkarki Domeksu Częstochowianki zmierzą się u siebie z drugą drużyną Gwardii Wrocław, a Delic-Pol Norwid na wyjeździe z Sudetami Kamienna Góra.

Domex teoretycznie jest faworytem spotkania z Gwardią II Wrocław. Teoretycznie, gdyż dopiero w dniu meczu okaże się, w jakim składzie przyjedzie do Częstochowy drużyna ze stolicy Dolnego Śląska.

W drugiej drużynie Gwardii grają przede wszystkim juniorki, ale mogą ją wzmocnić zawodniczki z pierwszego zespołu – mówi trener Częstochowianki Paweł Kapica. Tak czy inaczej musimy być przygotowani na każdą ewentualność i zagrać najlepiej jak potrafimy. Chcemy wygrać pierwszy w tym sezonie mecz przed własną publicznością, zrehabilitować się za ubiegłotygodniową porażkę z Płomieniem Sosnowiec.Spotkanie rozegrane zostanie w hali przy ul. Rejtana 7c. Początek meczu o godz. 17.

Siatkarze Delic-Polu Norwida w III kolejce zagrają z Sudetami Kamienna Góra. Rywale mają na koncie zwycięstwo i porażkę.

Na początku rozgrywek mieliśmy łatwych przeciwników – mówi trener Delic-Polu Norwida Janusz Sikorski. Teraz jedziemy do Kamiennej Góry z myślą o trzeciej wygranej. W ubiegłym sezonie nie graliśmy z tym przeciwnikiem. Dopiero na miejscu okaże się, co prezentuje ten zespół.

Częstochowianie po dwóch kolejkach, podobnie jak Bzura Ozorków i Czarni Rząśnia, mają komplet sześciu punktów.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet, II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-10-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved