Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Edward Skorek: Pokazaliśmy się z lepszej strony

Edward Skorek: Pokazaliśmy się z lepszej strony

Stołeczny zespół wygrał pierwszego seta w tym sezonie, choć całe spotkanie znów przegrał. Radosław Rybak i jego koledzy dostarczyli swoim kibicom sporo radości w pierwszej partii, prezentując m.in. znakomitą grę blokiem.

Zabrakło nam trochę fartu, szczególnie w trzecim secie, żeby radości było więcej – powiedział trener J.W.Construction AZS Politechniki Warszawskiej. – Nie sprawdziły się opinie, że Politechnika jest bardzo słaba. Pokazaliśmy się z innej, trochę lepszej strony. Cieszy powrót do gry Marka Siebecka. Jego wejście powinno poprawić przyjęcie. Jest promyk nadziei, że zaczniemy grać tak jak potrafimy, tak jak oczekują tego nasi kibice.

W trzech pierwszych meczach sezonu J.W.Construction zagrał z zespołami najwyższej półki – Mlekpolem AZS-em Olsztyn, Wkręt-Metem Domexem AZS-em Częstochowa i Asseco Resovią Rzeszów.Ogromny potencjał ma Mlekpol, w którego składzie jest siedmiu reprezentantów – powiedział Edward Skorek. – Oni na pewno będą grali jeszcze lepiej. Mankamentem może okazać się krótsza ławka rezerwowych. W Resovii po kontuzji Pawła Papke, Tomasz Józefacki spisuje się bardzo dobrze. Gdyby, odpukać, doszło do czegoś podobnego w Olsztynie, mógłby być kłopot ze znalezieniem zmiennika.

Według Edwarda Skorka Wkręt-Met „prezentuje się jako bardzo solidny zespół.” – Zawodnicy ci grają ze sobą dość długo – powiedział trener J.W.Construction. – Powrót na rozegranie Pawła Woickiego wniósł nowe wartości. Zespół ma ogromne doświadczenie i spory potencjał.

W niedzielę dojdzie w Olsztynie do spotkania Mlekpolu PZU z PGE Skrą Bełchatów. – Zapowiada się bardzo ciekawe wydarzenie – powiedział Edward Skorek. – Wszystko zdarzyć się się. Piotr Gruszka nie jest jeszcze w najwyższej formie, ale czas pracuje dla niego. Stephane Antiga jest uznaną klasą. Trudno powiedzieć kto wyjdzie na przyjęciu w Olsztynie, może Sinan Tanic zastąpi Michała Ruciaka, ale gospodarze w tej formacji też są mocni. Dwie-trzy zagrywki mogą rozstrzygnąć o losach spotkania.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-10-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved