Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Spór o premię w Jastrzębiu

Spór o premię w Jastrzębiu

W mocno przebudowanej drużynie Mlekpolu AZS, szczególną rolę odgrywa Grzegorz Szymański. Nowy nabytek olsztynian mocno przyczynił się do środowego zwycięstwa zespołu w Jastrzębiu (3:2), gdzie wcześniej grał przez dwa sezony.

Grzegorz jest ważną postacią w drużynie, on trzyma ciężar gry na sobie – przyznaje jego trener, Ireneusz Mazur. – Potrzebowaliśmy takiego gracza, więc teraz dmuchamy i chuchamy na niego. Wszyscy bowiem doskonale pamiętamy o kontuzjach, z jakimi borykał się w kadrze.

Szymański pamięta nie tylko o swoim zdrowiu, ale również o premii za zdobycie wicemistrzostwa Polski, obiecanej przez działaczy Jastrzębskiego Węgla. Nie tak dawno mówił o tej sprawie na łamach Przeglądu Sportowego Łukasz Kadziewicz, przypominając, że pieniądze miały być wypłacone do końca września. Na razie otrzymał je tylko bułgarski rozgrywający, Nikołaj Iwanow. Wygląda jednak na to, że mamy do czynienia ze sporną kwestią. Działacze Jastrzębskiego Węgla twierdzą bowiem, że premia ma formę… uznaniową. – Zgodnie z regulaminem premia zostanie wypłacona, gdy PLS wypłaci premię klubowi – mówi jeden z działaczy Jastrzębskiego Węgla, proszący o zachowanie anonimowości.

źródło: sports.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-10-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved