Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > LSK: Stal Mielec szuka i kalkuluje

LSK: Stal Mielec szuka i kalkuluje

W siatkarskiej ekipie mieleckiej Stali jest jeszcze jedno wolne miejsce. Powstało ono, kiedy za grę w klubie znad Wisłoki podziękowano Białorusince Irinie Khadanionak. Kto i czy w ogóle je zajmie jeszcze nie wiadomo.

To fakt, że szukamy jeszcze jednej zawodniczki, która uzupełniłaby kadrę, ale to również fakt, że nie zamierzamy bezmyślnie wydawać pieniędzy. Nie kupimy więc zawodniczki tylko po to, aby siedziała i grzała ławę – twierdzi prezes klubu, Marian Grzanka. – W chwili obecnej rozmawiamy z kilkoma siatkarkami. Ich opiekunowie żądają jednak za nie bajońskich sum. Sumy te nie są adekwatne do tego, co te dziewczyny potrafią.

W światku zbliżonym do mieleckiej siatkówki głośno mówi się, że dwunastą zawodniczką może być grająca w ubiegłym sezonie w Stali, Ukrainka Zoriana Pilipiuk. – Nie neguję tego, ale i też nie potwierdzam – kontynuuje prezes Grzanka. – To fakt, że rozmawialiśmy z Zorianą i jej opiekunami. Ale i oni żądają za nią ceny z kosmosu. Nic nie zwojowali w Mielcu. Nic też nie zwojowali w Turcji i w Szwajcarii gdzie chętnie widzieliby Zorianę. Może coś w kwestii nowej zawodniczki wyjaśni się w następnym sezonie. Jeżeli będzie to zawodniczka warta pieniędzy, które za nią żądają, być może ją kupimy. Jeżeli nie, Stal do nowego sezonu ligowego przystąpi w 11-osobowym składzie. I wcale tym się nie będę martwił. Nam potrzeba tylko czasu na zgranie. Jeżeli wszystkie tryby się zazębią to może być ciekawie.

źródło: Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-10-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved