Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > AZS II Olsztyn wygrał turniej w Hajnówce

AZS II Olsztyn wygrał turniej w Hajnówce

Cztery drużyny II ligi rywalizowały w siatkarskim turnieju w Hajnówce. Dużo lepiej z podlaskich zespołów wypadli gospodarze, którzy wygrali dwa razy, przegrali raz i zajęli drugie miejsce.

W spotkaniach nie mógł grać środkowy hajnowian, Waldemar Jaskulski, który jest chory. W ostatnim spotkaniu turnieju hajnowianie przegrali 0:3 z inną ekipą II-ligową z Podlasia – Ślepskiem Augustów.Oni grali praktycznie stałym składem, a ja robiłem w tym meczu, jak i w całym turnieju, dużo zmian – mówi Paweł Blomberg, trener Pronaru. – Oczywiście Ślepsk jest w stanie z nami wygrać, ale dla nas najważniejsze mecze będą w kwietniu i maju. Jeszcze brakuje nam zgrania, do poprawienia są zagrywka, blok.

Z kolei Ślepsk zanotował tylko jedno zwycięstwo i zajął trzecie miejsce.

Z wygranego meczu z Pronarem i dwóch setach przegranego z Wilgą Garwolin jestem bardzo zadowolony – twierdzi Adam Aleksandrowicz, trener Ślepska. – Jeszcze w pewnych momentach mamy kłopoty w przyjęciu, w innych nie najlepszy jest atak, ale jak tak będziemy grać, to spokojnie utrzymamy się w lidze.

W następny weekend augustowianie będą uczestniczyć w turnieju w Warszawie z udziałem sześciu klubów. Rozgrywki II ligi zainaugurują 20 października.

Wyniki turnieju:

AZS II Olsztyn – Ślepsk Augustów 3:1

Pronar Hajnówka – Wilga Garwolin 3:2

Ślepsk – Wilga 2:3

Pronar – AZS II 3:2

AZS II – Wilga 3:2

Pronar – Ślepsk 0:3

Kolejność końcowa turnieju:

1. AZS II	3	5	8:6
2. Pronar	3	5	6:7
3. Ślepsk	3	4	6:6
4. Wilga	3	4	7:8

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-10-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved