Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Trener Politechniki zagra ze „swoim” klubem

Trener Politechniki zagra ze „swoim” klubem

Edward Skorek kiedyś już prowadził ekipę z Częstochowy. Obecnie jednak jest w Warszawie. Jego Politechnika podejmuje dziś o godz. 18:30 Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa.

To normalne, że trenerzy i zawodnicy zmieniają kluby. Kiedyś pracowałem w Częstochowie, ale ten temat jest już dla mnie zamknięty. Nie traktuję dzisiejszego spotkania Polskiej Ligi Siatkówki z moją byłą drużyną jako okazji do rewanżu – mówi Skorek.

Popularny „Szabla” drużynę z Częstochowy prowadził w latach 1992-93 i 2003-2006. Zdobył z nią mistrzostwo Polski, srebro i dwa brązowe medale, po czym podziękowano mu za pracę. Od stycznia tego roku pracuje w Warszawie. W ubiegłym sezonie Skorek wraz z J.W. Construction Politechniką sprawił nie lada sensację. Stołeczni siatkarze wygrali z Wkręt-Metem na wyjeździe 3:2. Jednak dziś „Inżynierowie” nie będą faworytem. W pierwszej kolejce przegrali łatwo z Mlekpolem AZS Olsztyn 0:3.Porażka chyba nikogo nie zdziwiła. Nie mam ekipy na mistrzostwo ani 10-milionowego budżetu. Nie możemy jednak się załamywać – podkreślał Skorek. W tamtym spotkaniu zabrakło m.in. Marcina Malickiego, Michała Chaberka i Marka Siebecka.

Niestety, dzisiaj znów nie będę mógł z nich skorzystać – twierdzi trener. Wkręt-Męt Domex AZS Częstochowa w pierwszej kolejce niespodziewanie męczył się u siebie z Jadarem Radom. Ostatecznie zwyciężył jednak po tie-breaku 3:2.

Więcej w Życiu Warszawy

źródło: Życie Warszawy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-10-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved