Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Fortaleza: Emanuel i Ricardo po raz siódmy w tym sezonie

Fortaleza: Emanuel i Ricardo po raz siódmy w tym sezonie

Zwycięzcami rozegranego w Fortaleza turnieju SWATCH-FIVB World Tour Banco do Brasil Open, zostali Emanuel i Ricardo. Brazylijczycy w finale pokonali parę z USA, Rogers i Dalhausser. Brąz dla Brazylijczyków Fabio Luiza i Marcio Araujo.

Na własnym terenie, w Fortaleza, Emanuel Rego i Ricardo Santos wygrali już siódmy w tym roku turniej World Tour. Tym razem, po meczu bez emocji, w 39 minut, w dwóch setach, rozprawili się z tegorocznymi mistrzami świata z Gstaad, Amerykanami Toddem Rogersem i Philem Dalhausserem.

W pojedynku o trzecie miejsce, inna brazylijska para, Marcio Araujo i Fabio Luiz Magalhaes pokonała 2:0 w 46 minut, szwajcarską parę Martin Laciga i Jan Schnider.

Po dzisiejszym triumfie Ricardo i Emanuela nad parą z USA, wynik finałowych spotkań pomiędzy parami z Brazylii i Stanów Zjednoczonych w historii turniejów z cyklu World Tour, wynosi 22:16 dla par brazylijskich.

SWATCH-FIVB World Tour Banco do Brasil Open, 25-30 września, Fortaleza