Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > I liga: KS Poznań pokonał SMS Spała

I liga: KS Poznań pokonał SMS Spała

KS Poznań w sobotę w 1. kolejce I ligi mężczyzn pokonał na wyjeździe SMS PZPS Spała 3:0. Gospodarze wystąpili w tym spotkaniu w najsilniejszym składzie. Pierwsza szóstka składa się z wicemistrzów Europy kadetów.

Młodzież ze Spały postawiła w tym spotkaniu poprzeczkę bardzo wysoko i myślę, że każdy zespół będzie musiał się mocno wysilić, aby zwyciężyć w tej hali. Cieszy mnie postawa zespołu w końcówkach, które należały do nas. Przed nami jeszcze wiele pracy, ale wygrana na początek bardzo cieszy i za to dziękuje drużynie – powiedział po spotkaniu Sławomir Gerymski, trener KS Poznań.

Podobnego zdania o sile siatkarzy SMS był Bartosz Mischke. Poznański przyjmujący po kontuzji wrócił już do pełnej dyspozycji.Występ w pierwszej szóstce bardzo mnie ucieszył. O kontuzji już zapomniałem, ale na początku spotkania byłem bardzo zestresowany. Mecz był trudny, ponieważ koledzy ze Spały są w znakomitej dyspozycji i każdy będzie miał problem tutaj wygrać – powiedział po spotkaniu Bartosz Mischke.

Z postawy swoich kolegów zadowolony był kapitan KS Poznań Przemysław Lach.

Grało nam się dzisiaj dobrze, a przeciwnik bardzo chciał sprawić niespodziankę. Nie będzie tu łatwo innym zespołom – powiedział po spotkaniu.

SMS PZPS Spała – KS Poznań 0:3

(224:26, 23:25, 19:25

Skład:

KS Poznań: Michał Lach, Przemysław Lach, Tomasz Wieczorek, Tomasz Kamuda, Mariusz Syguła, Bartosz Mischke, Sławomir Krypel (libero) oraz Michał Kubiak, Radosław Zbierski, Paweł Kaczorowski.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-09-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved