Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Czesław Tobolski: Zaczynamy od zera

Czesław Tobolski: Zaczynamy od zera

W meczu sparingowym Pronar Zeto Astwa AZS przegrał z Niemnem Grodno 0:4. Oba zespoły spotkały się już raz w marcu tego roku. Wtedy górą były białostoczanki, które wygrały 5:0.

Białorusinki są teraz dużo lepsze. Prezentują naprawdę wysoki poziom gry, są dobrze zorganizowane. Od tamtego czasu poczyniły wiele postępów. Niestety, o naszej grze nie można tego powiedzieć - ocenia Wojciech Piotrowski, menedżer podlaskiej drużyny.

Białostockie siatkarki nawiązały walkę tylko w drugim i trzecim secie.Po nerwowym początku, później dziewczyny grały trochę lepiej, ale to jeszcze nie jest to. Widząc w jak słabej dyspozycji są nasze siatkarki mogę stwierdzić, że ostatnie dwa miesiące zostały zmarnowane. Zaczynamy od zera. Musimy nadrobić stracony czas. Dziewczyny mają do mnie zaufanie i mam nadzieję że to zaprocentuje – ocenia trener Czesław Tobolski.

Szkoleniowiec akademiczek nie dokonywał wielu zmian w składzie. W drugiej partii na parkiecie pojawiła się testowana rozgrywająca – Helena Kulikowa, co pozytywnie wpłynęło na postawę zespołu.

Lena miała ostatnio przerwę i nie jest jeszcze w dobrej dyspozycji, podobnie jak cały zespół. Zaprezentowała się jednak nieźle i wprowadziła do gry trochę spokoju – mówi Tobolski

Dziś Pronar Zeto Astwa AZS rozegra drugi mecz z drużyną Niemna Grodno. Początek o godzinie 12 w hali SP nr 50.

Pronar Zeto Astwa AZS Białystok – Niemen Grodno 0:4

(18:25, 29:31, 23:25, 15:25).

źródło: Kurier Poranny

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet, rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2007-09-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved