Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Joanna Mirek: Od dziś wracam do normalnego treningu

Joanna Mirek: Od dziś wracam do normalnego treningu

- Mam lekki uraz mięśni kręgosłupa. Nie skaczę, ale myślę, że niedługo wszystko będzie już w porządku - uspokaja polskich fanów Joanna Mirek w rozmowie z reprezentacja.net.

Przypomnijmy, że Joanna Mirek kontuzji pleców doznała na porannym treningu przed meczem z Hiszpanią. Trener Marco Bonitta uspokajał, że nie jest to nic groźnego i wyłączył Mirek ze składu „Złotek” na mecz z reprezentacją Hiszpanii. Zawodniczka nie wystąpiła jednak również w meczu z Czeszkami.

Przed meczem z Czeszkami nie trenowałam w ogóle, rozgrzewałam się, ale bez skakania. Myślę, że od dziś będę wracać powoli do normalnego treningu – dodaje Mirek.Nie grając, miała jednak czas, by bacznie obserwować koleżanki. Kibiców w Polsce martwić może postawa dziewczyn w trzecim secie, kiedy nie mogąc poradzić sobie z Czeską obroną i nie kończąc ataków, „biało – czerwone” przegrały partię. Joanna Mirek uspokaja.

Myślę, że dziewczyny były troszeczkę przemęczone, Czeszki wykorzystały to i złapały wiatr w żagle. Zdarzają się takie mecze i takie sety. Na szczęście ten mecz jest wygrany i tym należy się cieszyć.

Z Hasselt dla serwisu reprezentacja.net informację przygotowała Karolina Kosek.

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacja Polski kobiet, turnieje światowe

Więcej artykułów z dnia :
2007-09-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved