Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ostatni sparing Jadaru – wygrana 3:1

Ostatni sparing Jadaru – wygrana 3:1

Z brązowymi medalistami mistrzostw Białorusi, Zachodnim Bugiem Brześć zmierzą się w ostatnich sparingach siatkarze Jadaru Radom. Przed spotkaniem, o g. 17.30 oficjalnie zaprezentowana zostanie drużyna, która 28 września rozpocznie drugi sezon gry w PLS-ie.

Wczoraj radomianie trenowali tylko po południu. Rano pojechali do Warszawy na badania lekarskie. Dziś i jutro w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza, zagrają dwa sparingowe spotkania z ekipą z Brześcia. Białorusini będą ostatnim rywalem radomskich siatkarzy przed inauguracją rozgrywek ekstraklasy. W pierwszym meczu sezonu, 28 września radomska drużyna, zmierzy się na wyjeździe z AZS Wkręt-Met Domex Częstochowa.

Zachodni Bug Brześć w poprzednim sezonie wywalczył brązowy medal mistrzostw Białorusi. To jedna z czołowych drużyn białoruskiej ekstraklasy siatkówki. Po meczach z Jadarem, goście wyjeżdżają do Świdnika, gdzie zmierzą się z miejscowym I-ligowcem, Avią.W zespole radomian na pewno nie zagra kontuzjowany Adam Nowik. Środkowy bloku w czasie turnieju we Włoszech, wybił kciuk i ma założony opatrunek gipsowy. Pozostali siatkarze będą do dyspozycji trenera Dariusza Luksa. Wszyscy zostaną przedstawieni w trakcie oficjalnej prezentacji, która odbędzie się przed dzisiejszym meczem. Kibice mogą liczyć nie tylko na sportowe widowisko, ale również na niespodzianki. Siatkarze przygotowali dla swoich fanów piłki z autografami. Początek o godz. 17.30. Bezpośrednio po prezentacji rozpocznie się pierwszy mecz z Białorusinami. Jutrzejszy mecz rozpocznie się o godz. 17. Wstęp na oba spotkania jest bezpłatny.


Jadar Sport Radom – Zachodni Bug 3:1

(20:25, 34:32, 25:23, 25:13)

Skład:

Jadar Sport: Macionczyk, Gawryszewski, Pawliński, Liefke, Kokociński, Pęcherz, Obdrzalek (libero) oraz Żaliński, Kocik, Owczarski, Lipiński, Bucki.

źródło: echodnia.eu, SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-09-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved