Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Trzecia porażka kaliskich Winiar

Trzecia porażka kaliskich Winiar

W swoim trzecim spotkaniu, na rozgrywanym w Brazylii międzynarodowym turnieju Salonpas Cup 2007 mistrzynie Polski - Winiary Kalisz uległy mistrzyniom Brazylii Rexonie/Ades 1:3.

To trzecia porażka Polek, w kraju kawy. Tym razem zostały pokonane przez aktualne mistrzynie Brazylii, drużynę naszpikowaną aktualnymi reprezentantkami kraju. W Rexonie/Ades grają: Thaisa Menezes, Fabiana, Sassa, Fabi, Regiane oraz Renatinha. Mimo to, Kaliszanki pokazały się w meczu z dobrej strony, szczególnie w wygranym przez nie pierwszym secie. Dla Brazylijek, był to jedyny przegrany set w turnieju.

Rexona/AdesWiniary Kalisz 3:1

(29:31, 25:19, 25:14, 25:15)

Składy:

Winiary: Owczynnikowa(4pkt.), Żebrowska(4pkt.), Wojcieska(3pkt.), Barańska(14pkt.), Woźniakowska(14 pkt.), Oliveira(5pkt.) oraz Sawicka (libero), Godos, M. Wawrzyniak(4pkt.), Paszek.

Następny mecz podopieczne Igora Prilożnego rozegrają w środę, a ich rywalkami będą siatkarki Clubu Ado.

źródło: sports.pl