Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Magdalena Śliwa: Trener powinien być zadowolony

Magdalena Śliwa: Trener powinien być zadowolony

Tuż przed mistrzostwami Europy polskie reprezentantki rozegrały dwa mecze kontrolne z kadrą Niemiec. Spotkania zakończyły się remisem 1:1.

W pierwszym spotkaniu reprezentantki Polski dość gładko przegrały z Niemkami 3:0 (20:25, 17:25, 18:25). – W tym meczu zagrałyśmy słabo. Wynik w pełni odzwierciedla naszą postawę na boisku – tłumaczy asystentka Marca Bonitty Magdalena Śliwa. – Tuż przed meczem mieliśmy dość długi i wyczerpujący trening. Wydaje mi się, że po nim dziewczęta były już bardzo zmęczone – tłumaczy porażkę.

Dzień później – w poniedziałek, biało-czerwone odegrały się rywalkom i zwyciężyły 3:1 (17:25, 25:22, 25:22, 28:26). – Gra wyglądała już zdecydowanie lepiej – mówi Śliwa. – Dziewczyny były żywsze, bardziej energiczne. Mecz mógł się momentami naprawdę podobać.W obu spotkaniach trener Marco Bonitta ustawił tą samą szóstkę: na rozegraniu Sadurek, po przekątnej Podolec, na lewym skrzydle Glinka ze Świeniewicz, na środku siatki Dziękiewicz i Liktoras, a na libero Zenik. – W drugim meczu było trochę więcej roszad, ponieważ trener chciał sprawdzić całą dwunastkę.

Trener powinien być zadowolony z postawy i formy zespołu – kończy Magdalena Śliwa.

Dziś Polki udadzą się do Hasselt, gdzie będą trenować do rozpoczęcia się mistrzostw starego kontynentu.

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-09-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved