Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Polski > PP: Pronar Hajnówka podzielony

PP: Pronar Hajnówka podzielony

Siatkarze Pronaru Hajnówka podczas weekendu wygrali spotkanie w Pucharze Polski w Bielsku Podlaskim, a także uczestniczyli w turnieju towarzyskim w Ostrołęce. W tej imprezie wziął udział też II-ligowy Ślepsk Augustów.

Najpierw hajnowianie w sobotę w Pucharze Polski gładko 3:0 (25:8, 25:14 25:16) wygrali z III-ligowym Orionem Bielsk Podlaski. Tym samym awansowali do trzeciej rundy, gdzie 17 października zmierzą się z I-ligowym GTPS-em Gorzów Wielkopolski.

W meczu w Bielsku uczestniczyło tylko siedmiu zawodników, reszta kadry w tym samym czasie grała bowiem w Ostrołęce. Tam w sobotę Pronar przegrał dwa spotkania z AZS-em II Olsztyn (1:3) i Ślepskiem (1:3). Dopiero w pełnym składzie hajnowianie wygrali wczoraj 3:1 z gospodarzami Pekpolem Ostrołęka i ostatecznie uplasowali się na trzecim miejscu.Lepiej na zawodach powiodło się Ślepskowi. Augustowianie wygrali ze wspomnianym Pronarem oraz olsztynianami (3:0), a przegrali tylko z gospodarzami (1:3). Jednak dzięki lepszemu stosunkowi setów wyprzedzili Pekpol i zajęli pierwsze miejsce.

II runda Pucharu Polski

Pronar Hajnówka – Orion Bielsk Podlaski 3:0

(25:8, 25:14 25:16)

Zobacz również:

Wyniki Pucharu Polski mężczyzn

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Polski, rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2007-09-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved