Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Łukasz Żygadło: Koniec licytacji koszulek dziś o północy

Łukasz Żygadło: Koniec licytacji koszulek dziś o północy

W niedzielę, 16 września, o północy mija czas, kiedy można zlicytować i tym samym otrzymać koszulkę jednej z wielkich gwiazd męskiej siatkówki, takich jak: Paweł Zagumny, Giba, Aleksiej Werbow, Plamen Konstantinow i Clayton Stanley.

Cały dochód z licytacji koszulek tych znakomitych siatkarzy zostanie przeznaczony na budowę Domu Misi w Krakowie dla dzieci chorych na nowotwory, tą wspaniałą akcją zajmuje się reprezentant Polski, rozgrywający Łukasz Żygadło.Mamy też bardzo dobrą wiadomość, licytacja srebrnego Harleya ROD 2002 zostaje przedłużona do 20 października br. w związku z przyjazdem właściciela firmy Coin Matrix z Houston ze Stanów Zjednoczonych, który jak dobrze pamiętamy wylicytował srebrny medal mistrzostw świata Łukasza. Akcja i cel polskiego rozgrywającego tak wzruszyła Polaka z Ameryki, że po zakończeniu licytacji medalu postanowił ofiarować również na budowę Domu Misi srebrnego Harleya – Srebro za srebro.

Wierzę, że wspólnymi siłami wybudujemy Dom Misi, chore dzieci na to zasługują – mówi Łukasz, który już dwukrotnie odwiedził chore dzieci w Krakowie. – Nie ma nic piękniejszego jak uśmiech dziecka, trzeba zrobić wszystko, aby ich życie mimo ciężkiej choroby miało też jasne barwy – dodaje polski siatkarz.

Harley będzie wystawiony podczas tenisowego turnieju o Puchar Dobrej Woli w dniach 15-22 września na kortach Wola Sport Paradise w Krakowie.

Wszelkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie Łukasza, www.lukaszzygadlo.pl

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2007-09-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved