Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Piotr Wolny nie żyje

Piotr Wolny nie żyje

Znany nie tylko na Dolnym Śląsku zawodnik, trener m.in. Gwardii Wrocław Piotr Wolny zmarł nagle w wieku 50 lat. W latach 90-tych również drugi szkoleniowiec kadry Polek, siatkówce poświęcił całe swoje życie.

W ubiegłą niedzielę zmarł niespodziewanie w szpitalu w Ostrowcu Piotr Wolny, zawodnik wrocławskich zespołów Juvenii oraz AZS-u AWF, następnie szkoleniowiec m.in. Gwardii Wrocław – bardzo długo związany z tym klubem, długoletni trener najzdolniejszej młodzieży na Dolnym Śląsku.

Prowadził zespoły męskie i żeńskie na wszystkich możliwych szczeblach. Doskonały fachowiec, wspaniały człowiek, ceniony nauczyciel. Razem z Edwardem Superlakiem (pierwszy trener – red.) prowadził reprezentację siatkarek w latach 90-siątych.Pod koniec swych dni Piotr Wolny był również pracownikiem dydaktycznym na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Do ostatnich chwil związany z siatkówką prowadził zespół żeński i męski na tej wrocławskiej uczelni.

Zmarł nagle w wieku 50 lat. Pogrzeb Piotra Wolnego odbędzie się 06.09.2007 (czwartek) o godz. 13:00 na wrocławskich Osobowicach.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Aktualności

Więcej artykułów z dnia :
2007-09-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved