Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Turniej siatkarski o puchar Ślepska

Turniej siatkarski o puchar Ślepska

Od piątku do niedzieli będzie rozgrywany pierwszy turniej siatkarski o puchar Ślepska. Organizatorem imprezy jest przygotowująca się do startu w II lidze (początek sezonu 20 października) drużyna Ślepska Augustów.

Oprócz gospodarzy w zawodach wezmą udział inni II-ligowcy: Legia Warszawa, Pekpol Ostrołęka, Pronar Hajnówka. Ponadto w imprezie zagrają też siatkarze III-ligowej Biebrzy Lipsk. Spotkania odbędą się w Raczkach, gdzie augustowianie będą rozgrywać swe pojedynki ligowe. Kibice Ślepska nie muszą się jednak obawiać, że nie zobaczą występów swej drużyny. Władze klubu przygotują specjalne autobusy, które zawiozą wszystkich chętnych na mecze.

Ten turniej to będzie także sprawdzian organizacyjny dla naszego klubu – uważa Adam Aleksandrowicz, trener Ślepska. – Nigdy wcześniej nie organizował on takiej imprezy. Mam nadzieję, że puchar zostanie w naszym województwie.Mecze w Raczkach nie będą pierwszymi spotkaniami augustowian w trakcie przygotowań do sezonu. W poprzednim tygodniu podopieczni Aleksandrowicza dwukrotnie pokonali innego II-ligowca, ekipę MDK-u Warszawa. Natomiast dla zawodników Pronaru Hajnówka będą to pierwsze pojedynki podczas przygotowań i pod wodzą nowego trenera Pawła Blomberga.

Zagramy po raz pierwszy w nowym składzie – mówi szkoleniowiec hajnowian. – Mimo że aktualnie pracujemy głównie nad siłą, to powoli musimy zaczynać też grać.


Program turnieju: 

Piątek:
Godz: 14.00 - Ślepsk - Biebrza
Godz: 16.00 - Pekpol - Pronar
Godz: 18.00 - Ślepsk - Legia

Sobota:
Godz: 09.00 - Legia - Pronar
Godz: 11.00 - Ślepsk - Pekpol
Godz: 13.00 - Pronar - Biebrza
Godz: 15.00 - Pekpol - Legia

Niedziela:
Godz: 10.00 - Legia - Biebrza
Godz: 12.00 - Ślepsk - Pronar
Godz: 14.00 - Biebrza - Pekpol

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn, ligi wojewódzkie

Więcej artykułów z dnia :
2007-08-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved