Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Festiwal siatkówki w Radomiu

Festiwal siatkówki w Radomiu

KS Jadar chce zorganizować imprezę jakiej w historii radomskiej siatkówki jeszcze nie było. - Dla kibiców tej dyscypliny będzie to prawdziwy festiwal - podkreśla Janusz Stańczuk, prezes klubu. W imprezie mieliby wystartować siatkarze i siatkarki różnych kategorii wiekowych.

– Myślimy o tym, aby w przerwie rozgrywek Polskiej Ligi Siatkówki (przełom października i listopada – przyp. red.) urządzić prawdziwe święto tej dyscypliny w naszym mieście – mówi Janusz Stańczuk, prezes Jadaru Radom.

Założenie jest takie, aby zaprosić zespoły reprezentujące różne szczeble rozgrywek i kategorie wiekowe. I tak drużyna Jadaru Sport Radom rywalizowałaby z ekipami ekstraklasy, grający w II lidze Jadar Radom z drużynami tego szczebla rozgrywek, a np. kadeci z rówieśnikami z innych miast. Planowane jest także zaproszenie siatkarek AZS Politechniki Radomskiej. Bardzo możliwe, że swoje miejsce znajdą również oldboje. – Myślę, że mecz z udziałem byłych zawodników Czarnych Radom – byłby fajnym wydarzeniem podkreśla Janusz Stańczuk.Działacze zamierzają zwrócili się do prezydenta Radomia o objęcie patronatu nad imprezą. Liczą, że pomysł zyska akceptacje. Zainteresują się nim również sponsorzy i na dobre zagości w ogólnopolskim kalendarzu.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2007-08-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved