Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga: Sokół po pierwszym sparingu

I liga: Sokół po pierwszym sparingu

fot. archiwum

W czwartek drużyna Sokoła Chorzów rozegrała sparing z AZS Politechnika Śląska. W zespole z Gliwic wystąpiła ex chorzowianka Kasia Gołda. Zespoły rozegrały cztery sety. Trenerzy mogli spróbować różnych wariantów ustawiania.

 

Mecz nie stał na wysokim poziomie, jednak należy pamiętać, że to pierwsze przetarcie po niecałym miesiącu treningów. Zespół z Chorzowa wybiegł na boisku w następującym składzie: Monika Konsek, Magda Fedorów, Weronika Kaczmarek, Ksymena Wysocka, Basia Furtak, Natalia Krawulska, Patrycja Settnik (libero). W kolejnych setach pojawiały się Sandra Biernatek, Natalia Staniucha, Dominika Nowakowska oraz Patrycja Młodzieniewska .

 

W zespole z Gliwic prym wiodły Kasia Gołda , która rok temu reprezentowała barwy Sokoła oraz Daria Pala , która do Gliwic przeszła z PLKS Pszczyna. 

Po weekendzie chorzowianki wyjeżdżają na obóz do Milówki. Po powrocie z niego wyjadą na turniej towarzyski do Ostrowca Świętokrzyskiego. Prawdopodobnie 15 września nasze siatkarki rozegrają pierwsze oficjalne spotkanie w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Przeciwnikiem Sokoła będzie beniaminek z Pszczyny.

źródło: sokolchorzow.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2007-08-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved