Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Serbia – Wielka Brytania: pomeczowe wypowiedzi zawodników

Serbia – Wielka Brytania: pomeczowe wypowiedzi zawodników

Serbia dała lekcję gry Brytyjczykom. Wyspiarze byli niezadowoleni ze swej gry, ale są pewni, że na wiele ich stać. To są ich początki na światowych parkietach pod okiem Arie Brookinga.

Ben Pipes (Wielka Brytania): Nie graliśmy tak, jak byśmy chcieli. Było ciężko, ale będziemy starać się wyeliminować błędy, a co za tym idzie będziemy lepiej grać. Ciężko jest mi oceniać przeciwników, ale należy podkreślić, że wszyscy grali na jednym bardzo wysokim poziomie. Polska publiczność jest fantastyczna. My nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni, gdyż w Szkocji tego nigdy nie spotkaliśmy. Bardzo fajnie nam się tu gra i na pewno będziemy miło wspominać Olsztyn.

Matt Howe (libero Wielkiej Brytanii): Jesteśmy troszkę rozczarowani. Graliśmy tak dobrze jak tylko mogliśmy i jak pozwalała nam Serbia. W drugim secie coś się zacięło i nie mogliśmy temu zaradzić. Moim zdaniem bardzo dobrze zagrał środkowy reprezentacji Serbii, Marko Podrascanin. Niesamowicie atakował i blokował naszych atakujących. Na pochwałę zasłużyła wasza publiczność, która jest wprost niesamowita, jak z kosmosu. Jesteście pod tym względem najlepsi na świecie, ale wasi siatkarze dorównują poziomem kibicom. Niesamowicie się cieszę, że mogłem tu zagrać. Polska to wspaniały kraj.

źródło: inf. własna

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2007-08-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved