Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Marko Klok: Jestem szczęśliwy, ale…

Marko Klok: Jestem szczęśliwy, ale…

Marko Klok nie ukrywał radości po wygranej nad reprezentacją Polski, w spotkaniu trzeciego dnia Memoriału H.J.Wagnera. Holender jednocześnie podkreślał, że wciąż będą udowadniać, że jako zespół grają na wysokim poziomie.

– Jesteś szczęśliwy dzięki tej wygranej?

Marko Klok: Tak, oczywiście. Jestem szczęśliwy, koledzy też. Wciąż jednak musimy udowadniać, że potrafimy grać na wysokim poziomie. Wczoraj nie zagraliśmy tak dobrze, jak tego oczekiwaliśmy. Dzisiaj zagraliśmy o wiele lepiej, a na dodatek z lepszą drużyną.– Co sądzisz o reprezentacji Polski?

To ciągle jest bardzo dobry zespół. Pokazali to zdobywając wicemistrzostwo świata w tamtym roku, w tym spisali się nieźle podczas Ligi Światowej. My jednak staramy się podchodzić do nich jak do każdego przeciwnika. Najpierw patrzymy na własną grę, a dopiero na ich. Dziś zrobiliśmy to świetnie.

– A jak ocenisz zespół Wielkiej Brytanii?

O, to zupełnie inny poziom. My gramy z nimi jutro i oczywiście musimy się mocno na tym meczu skupić. To nie jest zespół, który może zagrozić w całym spotkaniu, choć widać, że ma bardzo dobre momenty. A my jutro zagramy jak zwykle: po to, aby zwyciężyć.

źródło: inf. własna

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie, turnieje światowe

Więcej artykułów z dnia :
2007-08-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved