Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Konferencja prasowa po spotkaniu Polska – Holandia

Konferencja prasowa po spotkaniu Polska – Holandia

- To już nasz czwarty występ na tej imprezie i muszę przyznać, że dobrze gra nam się z polskim zespołem - powiedział po zwycięstwie nad Polską trener Holendrów, Peter Blange.

Peter Blange (trener reprezentacji Holandii): Cieszy nas wygrana z Polską, nasz zespół rozegrał dobre spotkanie. Popełnialiśmy znacznie mniej błędów od zespołu polskiego i to wpłynęło na naszą grę. Oczywiście musimy poprawić takie elementy jak przyjęcie czy atak. Ale wszystko jest na dobrej drodze. To już nasz czwarty występ na tej imprezie i muszę przyznać, że bardzo dobrze gra nam się z Polską. Nie mam obaw z tego powodu, że gramy z Polakami, którzy będą naszymi rywalami podczas najbliższych Mistrzostw Europy. Takie turnieje to jeden z najlepszych sposobów by poznać rywala.

Raul Lozano (trener reprezentacji Polski): Problemem naszej drużyny jest brak stabilizacji, kiedy jeden element gry mamy opanowany i wychodzi nam bardzo dobrze, szwankować zaczyna inny. Co przekłada się na styl gry polskiego zespołu. Co do stanu zdrowia zawodników, zazwyczaj jest tak, że jeżeli któremuś z nich coś dolega jest on wyłączony z treningów. Przez te dwa tygodnie Polacy bardzo ciężko trenowali na siłowni co mogło spowodować zmęczenie.Piotr Gruszka (kapitan reprezentacji Polski): Zespół Holandii w pełni zasłużył na wygraną, ich gra była bardziej stabilna od naszej. Przeciwnicy rozłożyli nas mocną zagrywką, z którą nie mogliśmy sobie poradzić.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn, rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2007-08-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved