Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Arkadiusz Terlecki: Ostro trenujemy

Arkadiusz Terlecki: Ostro trenujemy

W drużynie EnergiaPro Gwardii Wrocław jednym z nowych siatkarzy jest środkowy bloku Arkadiusz Terlecki, który pod okiem trenera Jarosza przygotowuje się do sezonu.

Czy okres przygotowawczy w Gwardii rozpoczął się już na dobre?Arkadiusz Terlecki: Ostro trenujemy i w terenie i na hali. Trener nam nie popuszcza, przez co wylewamy bardzo dużo potu. Dla siatkarzy jest to taki nudny okres przygotowań. Nie to co każdy lubi. Jest dużo biegania, dużo pracy na siłowni, ale trzeba to przeżyć żeby dobrze przygotować się do sezonu.

Czy dla byłego Mistrza Polski gra w I lidze nie jest sportową degradacja?

Ciężko powiedzieć. Nie chciałbym, żeby tak było, aczkolwiek tak chłodnym okiem spojrzeć na to może się wydawać, że jest to jakaś degradacja. Tak życie się potoczyło. Mamy taki zawód, że niektórzy zawodnicy co sezon zmieniają kluby i taka jest praca. Czasami trzeba zejść o ligę niżej, aby móc powrócić. Być może uda się powrócić właśnie z Gwardią.

Czy przed drużyną w nadchodzącym sezonie został postawiony cel awansu do PLS?

Nie ma takiego celu. Walczymy o to żeby wygrać każdy mecz, a później zobaczymy jak będzie. Każdy z chłopaków ma ambicje żeby awansować, ale takiego celu nam nie postawiono.

Rozmawiał Gwozdecki Tomasz – gwardia.pl

źródło: gwardia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-08-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved