Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Anita Chojnacka: Teraz marzę tylko o wypoczynku

Anita Chojnacka: Teraz marzę tylko o wypoczynku

Dziś wielkie święto polskiej, żeńskiej siatkówki. Nasz reprezentacja zdobyła złoty medal Letniej Uniwersjady w Bangkoku. Anita Chojnacka, która obchodzi w dniu dzisiejszym imieniny, nie mogła sobie wymarzyć lepszego prezentu.

Szczerze przyznam, że nie spodziewałyśmy się tak łatwego meczu. Cel przed meczem by tylko jeden, zdobyć złoty medal i na tym się skupiałyśmy. Podeszłyśmy do niego bardzo skoncentrowane – powiedziała specjalnie dla Strefy Siatkówki na gorąco po meczu finałowym Anita Chojnacka Cały zespół zagrał dziś bardzo dobrze. Od samego początku świetnie się rozumiałyśmy. Myślę że ten klimat jaki jest w zespole pomógł zdobyć ten najcenniejszy z medali – dodała.

Radości i świętowania nie powinno być teraz końca, przecież siatkarki swoją ciężką pracą i tym medalem na to zasłużyły. – Teraz mamy czas na świętowanie. Trzeba będzie coś trenerowi zrobić (śmiech), bo krawata nie nosi więc go mu nie obetniemy. Może włosy mu przystrzyżemy na 5mm. Już coś z koleżankami wymyślimy( śmiech).To nie jest pierwszy pobyt Anity Chojnackiej w Bangkoku. Wcześniej była ona tutaj wraz z koleżankami na Mistrzostwach Świata Juniorek – Mam nadzieje, że przyjdzie teraz czas na odpoczynek i zwiedzanie pięknych okolic Bangkoku. Choć teraz marzę tylko o wypoczynku na przepieknej pląży.

Nasz złota medalistka jednak nie zamierza tylko leżeć – Bardzo chce pojeździć na słoniach. Po takim sukcesie czas na poznanie, a raczej przypomnienie sobie jak to się robi.

Zatem „akcja Uniwersjada” zakończyła się sukcesem. Nasze siatkarki po kilku dniach wypoczynku powrócą do kraju. Ich przylot planowany jest 22 sierpnia, o godzinie 9.00. Z warszawskiego Okęcia siatkarki rozjadą się do swoich miast i klubów, z którymi zaczną przygotowania do zbliżającego się sezonu.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-08-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved