Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Przygotowania warszawskiej Legii

Przygotowania warszawskiej Legii

Siatkarze ze stolicy rozpoczęli już przygotowania do drugoligowych rozgrywek. Niedawno wrócili ze zgrupowania w Zakopanym. Z zespołem do nowego sezonu przygotowuje się także Cezary Żyłkowski, ostatnio grający w WTS Warka.

Na zgrupowaniu trener Wojciech Szczucki główny nacisk położył na aspekt przygotowania fizycznego, aczkolwiek zawodnicy odbyli również kilka treningów na hali.

W ciągu najbliższego tygodnia siatkarze odbędą treningi na siłowni, a już w sobotę udadzą się na kolejny obóz przygotowawczy, tym razem na Hel. Z drużyną nie trenują na razie dwaj reprezentanci Polski kadetów Karol Kłos i Łukasz Polański– którzy obecnie walczą w Mistrzostwach Świata w MeksykuZ siatkarskim zespołem warszawskiej Legii do nowego sezonu przygotowuje się Cezary Żyłkowski (21 lat, 185 cm, rozgrywający). W ostatnim sezonie reprezentował barwy drugoligowej WTS Warki. W najbliższym czasie będą finalizowane rozmowy z Jadarem Radom, będącym właścicielem karty zawodniczej Żyłkowskiego, dotyczące jego wypożyczenia do Legii.

źródło: legialive.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-08-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved