Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Magdalena Witasik dwunastą siatkarką Sokoła Mogilno

Magdalena Witasik dwunastą siatkarką Sokoła Mogilno

Magdalena Witasik będzie dwunastą siatkarką kadry seniorek II-ligowego Sokoła. W ten sposób mogileński klub skompletował już swój skład i trener Jerzy Pater może przystąpić do zgrywania zespołu z myślą o nowym sezonie ligowym.

Magdalena Witasik została wypożyczona na najbliższy sezon ligowy z Orkanu Września. W sezonie 2006/07, 25-letnia zawodniczka występowała w AZS-ie Akademia Rolnicza Poznań. Ciekawostką może być fakt, że Magda, w wieku kadetki, przez krótki okres czasu trenowała już w Mogilnie…

W ten sposób została skompletowana kadra seniorek mogileńskiego klubu. W nadchodzącym sezonie do rozgrywek zostaną zgłoszone: wychowanki Sokoła – Ewelina Szaban, Michalina Wojciechowska, Marta Żychska, Klaudia Szaban i Joanna Pawłowska, pozyskana z Janowca Wlkp. – Ewelina Skrobacka, wypożyczone z Budowlanych Toruń – Natalia Marszałkiewicz, Natalia Sikorska i Magdalena Pater, wypożyczone z Orkanu Września – Agata Więcek i Magdalena Witasik oraz wypożyczona z PTPS Nafta Piła – rozgrywająca Joanna Krawczyk. Do rozgrywek klub zgłosi również wychowankę Joannę Długokęcką, która obecnie przebywa w USA i wróci do Polski już po rozpoczęciu sezonu.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-08-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved