Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Magdalena Godos: Kibice, trzymajcie kciuki!

Magdalena Godos: Kibice, trzymajcie kciuki!

- Mamy medale, mamy medale! - jeszcze kilka minut po zwycięskim meczu z Chinkami, słychać było okrzyki radości polskich siatkarek. Nasza uniwersjadowa reprezentacja zapewniła sobie tą wygraną awans do ścisłego finału.

Podeszłyśmy do meczu bardzo zmobilizowane i dobrze przygotowane taktycznie – mówi dla portalu Reprezentacja.net Magdalena Godos, rozgrywająca kadry B. – To głównie zasługa naszego młodego statystyka Kuby Kreboka i trafnych uwag naszych trenerów podczas meczu. Mogę śmiało powiedzieć, że grał cały zespół. Każda z nas dołożyła cegiełkę do tego zwycięstwa. Odrzuciłyśmy Chinki od siatki zagrywką, dzięki czemu miałyśmy ułatwione zadanie w bloku. Z kolei nasze dobre przyjęcie pozwoliło nam na szybką grę i zgubienie na siatce rywalek – wyjaśnia.

Magda Godos w meczu przeciwko Chinom często wystawiała piłki do atakującej Anity Chojnackiej. Anita zapisała na swoim koncie aż dwadzieścia pięć punktów, co przy trzysetowym spotkaniu jest doskonałym wynikiem. Koleżanki z drużyny śmiały się, że Anita sama wygrała biało-czerwonym jednego seta.Anita była dziś w bardzo dobrej dyspozycji. Wszystko, czego się dotknęła, wchodziło w boisko, więc dlaczego miałam jej nie wykorzystać – śmieje się Magda. – Nie wiemy jeszcze z kim zagramy w finale, bo właśnie trwa drugi półfinał: Serbia – Tajlandia, ale szczerze mówiąc, nie robi to nam różnicy – zapewnia zawodniczka. – Nastawienie jest bojowe i mamy nadzieję, że jutro zdobędziemy upragnione złoto. Kibice, trzymajcie kciuki!

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet, siatkówka akademicka, turnieje światowe

Więcej artykułów z dnia :
2007-08-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved