Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Anita Chojnacka: Bardzo chcemy zdobyć złoto

Anita Chojnacka: Bardzo chcemy zdobyć złoto

Polki wygrały dzisiejszy mecz z Chinakmi, jutro zagrają o złoty medal Letniej Uniwersjady w Bangkoku. Najskuteczniejszą zawodniczką w reprezentacji Polski była Anita Chojnacka, na co dzień grająca w pilskim Farmutilu.

Wszystkie zagrałyśmy naprawdę dobrze, świetnie funkcjonował blok, dobrze zagrałyśmy również zagrywką. Byłyśmy bardzo dobrze przygotowane taktycznie, a to zasługa Kuby Kreboka i naszych trenerów – powiedziała specjalnie dla portalu Strefa Siatkówki Anita Chojnacka. – Chinki dziś po prostu nie istniały – dodała

Ta młoda i obiecująca siatkarka w czasie rozmowy z nami nie kryła radości, jednak zdaje sprawę, że jutrzejszy mecz będzie znacznie trudniejszy – Bardzo cieszymy sie z dzisiejszej wygranej, jednak teraz apetyt wzrósł i bardzo chcemy zdobyć złoto – powiedziała Chojnacka – Wiem, że jutro nie będzie łatwo, ale zrobimy wszystko, aby stanąć na najwyższym stopniu podium – dodała.Atmosfera jest tutaj świetna. Organizacyjnie wszystko dopracowane. Bardzo się cieszę, że z Bangokoku prócz pięknych wspomnień przywiozę medal. Warto było ciężko przepracować te dwa miesiące – powiedziała na koniec Anita Chojnacka.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-08-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved