Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > PLKS Pszczyna na obozie w Międzybrodziu Bialskim

PLKS Pszczyna na obozie w Międzybrodziu Bialskim

fot. archiwum

Szesnaście dziewczyn przebywa na obozie w Międzybrodziu Bialskim, gdzie do sezonu przygotowuje się PLKS Pszczyna. Beniaminek I ligi pozostanie tam do 15 sierpnia.

Oprócz siatkarek, które już wcześniej trenowały z zespołem, pod górą Żar przebywa jeszcze jedna zawodniczka. To 23-letnia środkowa Justyna Hebda . Zawodniczka pochodząca z Nowego Sącza ostatnio grała w pierwszoligowym klubie w Belgii. Za sobą ma także grę w Wiśle Kraków. Decyzja o tym, czy Hebda zostanie w pszczyńskim zespole zapadnie jednak po powrocie z Międzybrodzia Bialskiego.

 

To już nasz trzeci tydzień przygotowań. W Międzybrodziu mamy do dyspozycji halę, korzystamy z siłowni, wychodzimy także w góry. Ośrodek „Silesia”, w którym jesteśmy znam bardzo dobrze. Czujemy się tutaj doskonale. Właściciele ośrodka są nastawieni na przyjmowanie grup sportowych – powiedział nam trener PLKS, Wojciech Bućko . 

W Międzybrodziu pszczyńskie siatkarki ładują akumulatory do nowego sezonu. Zajęcia skierowane są głównie na siłę i wytrzymałość. Treningów z piłkami jest mało. Podczas zgrupowania PLKS nie ma zaplanowanych także żadnych sparingów. Te zaczną się nieco później.

 

18 sierpnia podczas Dni Pszczyny odbędzie się prezentacja zespołu połączona z pokazowym meczem. Tydzień później (24-25.VIII) w hali MORiS-u odbędzie się z kolei Międzynarodowy Turniej Siatkówki o Puchar Burmistrza Pszczyny.

źródło: infopres.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2007-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved