Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > LSK: Nowa zawodniczka Energi Gedania

LSK: Nowa zawodniczka Energi Gedania

Natalia Kondraciewa dołączyła do siatkarek Energi Gedania. 27-letnia Białorusinka pod koniec czerwca pomyślnie przeszła w Gdańsku testy i to ona na środku bloku ma zająć miejsce zwolnione przez Dominikę Kuczyńską, która przeniosła się do Bydgoszczy

Klub szuka jeszcze poza granicami kraju kolejnej siatkarki na tę pozycję. – Podczas testów Natalia pokazała, że jest bardzo dobrze wyszkolona technicznie, potrafi się odpowiednio ustawiać na siatce, tak w ataku, jak i w bloku, kolejnym jej atutem jest szybkość – komplementuje nowy nabytek trener Leszek Milewski. Jednak zawodniczka rodem z Baranowicz nie ma co liczyć w Gdańsku na etat w „6”. Miejsce w składzie będzie musiała sobie wywalczyć, jeśli powiodą się plany zakontraktowania jeszcze jednej zagranicznej środkowej bloku. – Mamy na oku reprezentantkę jednego z krajów. O tym kiedy będzie mogła przyjechać do Gdańska, dowiemy się, gdy będą znane jej dalsze losy w kadrze -przyznaje gdański szkoleniowiec.

Kondraciewa jest ósmą zawodniczką i drugą środkową bloku, która ćwiczy z Energą Gedanią. 22 sierpnia dołączy do zespołu Berenika Tomsia, która przebywa na Letniej Uniwersjadzie w Tajlandii. – To nie jest mój pierwszy zagraniczny kontrakt. Poprzednio grałam w Finlandii. Do Gdańska polecił mnie menedżer Andrzej Grzyb. Na razie od drużynie zbyt wiele nie mogę powiedzieć, ale jestem bardzo zadowolona z tego, że świetnie mnie tutaj przyjęto – podkreśliła Białorusinka, która mierzy 186 centymetrów.W czwartek, 9 sierpnia o godzinie 15.30 na Targu Węglowym w Gdańsku odbędzie się otwarta dla kibiców prezentacja zespołu.

źródło: energa-gedania.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Więcej artykułów z dnia :
2007-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved