Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kocik już zdrowy

Kocik już zdrowy

Drużyna Jadaru Sport Radom zaliczyła kolejny tygodniowy cykl treningów przygotowujący do startu w nowym sezonie Polskiej Ligi Siatkówki. Z zespołem przy pełnym obciążeniu trenuje już Marcin Kocik.

Nie można mówić o monotonii, choć wiele treningów jest do siebie podobnych. Przecież na tym etapie budujemy głównie siłę i wytrzymałość – powiedział trener Mariusz Wiktorowicz. – Cieszy, że niemal z każdym dniem dyspozycja poszczególnych zawodników rośnie. Widać, że praca, jaką dotychczas wykonaliśmy, nie idzie na marne – przyznał.

Zadowalające jest to, że od kilku dni normalnym trybem treningowym ćwiczy już Marcin Kocik, który jeszcze pod koniec ubiegłego tygodnia narzekał na dolegliwości zdrowotne: – Marcin trenuje z nami z pełnym obciążeniem. Po kłopotach ze zdrowiem nie ma już śladu – oznajmił nam szkoleniowiec Jadaru Sport, który na tym etapie przygotowań do sezonu zastępuje przebywającego na Uniwersjadzie w Tajlandii Dariusza Luksa.Tymczasem znany jest już dokładny termin rozegrania sparingu radomian z Avią Świdnik. Jadar zagra z tą drużyną 24 sierpnia. Początek meczu zaplanowano na godzinę 17.

Dzisiaj z kolei męska reprezentacja Polski, która walczy na Uniwersjadzie w Bangkoku, rozegrała pierwszy mecz fazy grupowej. Biało-czerwoni ograli Szwecję 3:0, a w zespole trenerów Krzysztofa Felczaka i Luksa zagrali dwaj gracze Jadaru Sport. Środkowy Bartosz Gawryszewski wyszedł w podstawowej szóstce, natomiast przyjmujący Wojciech Żaliński wchodził na zmiany.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved