Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Czas na Finał Simplus Cup 2007

Czas na Finał Simplus Cup 2007

Weekend 9-11 sierpnia na plaży przy Skwerze Kościuszki w Gdyni będzie prawdziwym świętem siatkówki plażowej. Swoje umiejętności i wdzięki zaprezentuje w turnieju głównym 16 czołowych żeńskich par.

Do eliminacji, które odbędą się w czwartek wciąż napływają zgłoszenia. Finał w Gdyni jest szóstą i ostatnią w tym roku edycją Simplus Cup. Wcześniej siatkarki spotkały się w Kołobrzegu, Mielnie, Mrągowie i Gdańsku.

W turnieju głównym rozgrywanym w piątek (godzina 9:00-18:00) i sobotę (9:00-13:00) na pewno zobaczymy 12 najlepszych duetów, rozstawionych według zdobytych w tym roku punktów w rankingu PZPS. Faworytkami do zdobycia tytułu Mistrzyń Polski są co najmniej cztery czołowe par.Przez pięć edycji tegorocznego Simplus Cup pary te wymieniały się miejscami na podium dostarczając wiele emocji kibicom i trenerom.

W tym roku cykl Simplus Cup 2007 po raz pierwszy organizuje warszawska agencja PERFORMANCE Marketing Group, producent takich wydarzeń jak Top Trendy, Festiwal Piknik Country w Mrągowie czy Open Taniec. Na każdą z imprez organizator buduje pomarańczowe miasteczko Simplus.

Na scenie obok boisk odbywać się będą pokazy oraz nauka tańca salsa i samba, zajęcia fitness oraz konkursy dla plażowiczów o gadżety Simplusa. Tuż obok trybun w strefie animacji znajdą dla siebie atrakcje najmłodsi. W przerwach meczów będzie można podziwiać cheerleaders. Rozgrywki będzie komentował profesjonalny spiker sportowy Mariusz Frąckowiak. Wstęp na teren zawodów jest bezpłatny.

Sobotnie mecze o III i I miejsce będzie transmitował Polsat Sport . Po ceremonii medalowej o 13:30 w „Contrast Cafe” odbędzie się konferencja prasowa z udziałem Mistrzyń Polski 2007, przedstawicieli PZPS, sponsorów i organizatorów.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2007-08-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved