Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Ivan Miljković: Nie wyznaczamy planu minimum

Ivan Miljković: Nie wyznaczamy planu minimum

W sobotę reprezentacja Serbii zakończy pierwszą część przygotowań do mistrzostw Europy. Jak mówią sami zawodnicy forma idzie w górę a oni najchętniej pograliby teraz sparingi. Zawodnicy otrzymali wolny weekend.

Potrzebowaliśmy tych wolnych dni ponieważ po ciężkich treningach powoli zaczynaliśmy odczuwać zmęczenie. – mówi Iwan Miljković. – Pracowaliśmy ciężko, forma idzie w górę a jedyne czego teraz najbardziej chcemy to wyjść już na boisko i zagrac jakiś sparing. Cieszymy się, że za niedługo to nastąpi.

Miljković przyznał również, że w zespole panuje świetna atmosfera. – Nie trzeba nawet o tym opowiadać, nie musimy się troszczyć o dobre relacje ponieważ one po prostu są. Bardziej skupiamy się na tym aby się dobrze przygotować do mistrzostw Europy, ale mamy na to wystarczająco dużo czasu.Młodzi zawodnicy pokazali w tym roku, że serbska zmiana pokoleniowa może przejść bardzo gładko i bezboleśnie. – Nie możemy od nich oczekiwać rzeczy niemożliwych – uważa Miljković. – Pomagamy im jak tylko możemy. Mają duży potencjał i na pewno będzie od nich również dużo zależało. Ten zespół, w takim składzie podczas mistrzostw Europy po raz pierwszy zagra na ważnej imprezie. Nie wyznaczamy sobie planu minimum, chcemy zajść najwyżej jak tylko możemy, a co będzie naszym szczytem pokaże czas i nasza postawa w Rosji.

Zawodnicy otrzymali od trenera Kolakovica dwa wolne dni. W poniedziałek ponownie spotkają się w miejscowości Kopaonik, gdzie trenują. Już 14 sierpnia Serbowie przylecą do Polski aby najpierw w Elblągu a później w Olsztynie wziąć udział w corocznym memoriale Huberta Jerzego Wagnera.

źródło: inf. własna, Sportski Żurnal

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy

Więcej artykułów z dnia :
2007-08-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved