Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Dogadali się i zaczynają

Dogadali się i zaczynają

W poniedziałek przygotowania do nowego sezonu rozpoczną siatkarki II-ligowego UMKS-u Łańcut. Dwa dni później w łańcuckim klubie odbędzie się ''walne'', na którym zostanie wybrany nowy zarząd.

W tym tygodniu wyjaśniło się parę spraw. Możemy więc od poniedziałku zaczynać przygotowania do nowego sezonu – informuje trener UMKS-u, Bogdan Dudek.

Wiadome jest, że w nadchodzącym sezonie trener Dudek będzie korzystał głównie z usług juniorek. Ale nie tylko. Wszystko jest na najlepszej drodze, by w łańcuckiej ekipie występowały także dwie seniorki. W tej sprawie trener Dudek jest jednak tajemniczy, a raczej powściągliwy. Poczekajmy do poniedziałku – prosi łańcucki szkoleniowiec. – Zobaczymy, ile dziewczyn pojawi się na pierwszym treningu.Nieoficjalnie mówi się, że dwoma seniorkami, które mają reprezentować barwy ekipy z Łańcuta w zbliżającym się sezonie, są Małgorzata Hajduk i Sylwia Dobosz (nz). Ta druga przez niektórych przymierzana była do występów w tarnobrzeskiej Siarce. Poczekajmy do poniedziałku. Już wyjaśniło się wiele spraw, a w poniedziałek mam nadzieję, że wyjaśnią się, wyklarują sprawy kadrowe. Najważniejsze, że zaczynamy przygotowania do nowego sezonu – kończy Dudek.

W poniedziałek pierwszy trening, a w środę nie mniej ważne klubowe wydarzenie, bo walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Na nim też, podobnie jak na poniedziałkowym treningu, powinno wyjaśnić się wiele spraw. Wiadome już jest, że prezesem na kolejną kadencję nie będzie Krzysztof Szczepaniak. Nie zamierzam kandydować. Kończę swoją karierę działacza. Wycofuję się powoli ze sportu. Nich teraz pracują inni – twierdzi Krzysztof Szczepaniak.

źródło: Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2007-08-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved