Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Siatkarze Avii ostro pracują

Siatkarze Avii ostro pracują

Z trzema nowymi zawodnikami rozpoczął przygotowania do nowego sezonu pierwszoligowy zespół siatkarzy Avii Świdnik. Przez najbliższe dwa tygodnie zajęcia będą się odbywały we własnej hali i siłowni. 13 sierpnia drużyna wyjedzie na zgrupowanie do Kielnarowej, niedaleko od Rzeszowa.

W tym roku powinno być znacznie lepiej niż w poprzednich latach, przynajmniej teoretycznie. Optymistycznego scenariusza spodziewają się przede wszystkim kibice. Ich pragnienia rozbudziło trzecie miejsce, jakie w minionym sezonie zajęła świdnicka drużyna. W walce o prymat w pierwszej lidze Avia oprzeć się musi jednak na swoich zawodnikach. I choć do Świdnika trafiło trzech nowych siatkarzy, na poważniejsze transfery nie pozwoliły skromne finanse klubu. Nowi to Daniel Górski (Jadar II Radom), Michał Baranowski (WTS Warka) i Grzegorz Szumilewicz (GTPS Gorzów Wielkopolski).

Dużym osłabieniem dla drużyny może być jednak odejście Jakuba Kaźmierskiego, który trafił do Energetyka Jaworzno. Ponadto chęć zmiany barw klubowych wyrażają Marcin Ogonowski, Jarosław Rarak i Paweł Rejowski. W Świdniku wierzą jednak, że do tego nie dojdzie.

źródło: Kurier Lubelski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2007-08-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved