Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > PLS: Delecta ma nowych zawodników

PLS: Delecta ma nowych zawodników

Zgodnie z planem, 01 sierpnia, Delecta zaczęła przygotowania do sezonu 2007/08. Pierwsze spotkanie zawodników z trenerem Rostislavem Chudikiem odbyło się w obiektach BKS Chemik, o godz. 17:00. Dzisiaj podano, że klub uzgodnił warunki gry z dwoma Słowakami.

Na pierwszym treningu, 1 sierpnia, byli obecni: Krzysztof Janczak, Artur Hoffmann, Waldemar Kaczmarek, Michał Dębiec, Kamil Kacprzak, Wojciech Kozłowski oraz czterech juniorów Chemika mających aspirację do gry w pierwszym zespole.

Spotkanie drużyny i kadry trenerskiej z kierownictwem SA Łuczniczka Bydgoszcz miało charakter organizacyjny. Rozmowy dotyczyły okresu przygotowawczego do sezonu ligowego, a trener podał plany zajęć na najbliższe dni. Hala Łuczniczki, hala Chemika, Sport Faktory, basen SP 60, boisko Chemika jak i las przy Glinkach to miejsca, gdzie będzie można spotkać bydgoskich zawodników.Jednym z najważniejszych tematów rozmów kierownictwa z trenerem była kwestia uzupełnienia składu podstawowej dwunastki zespołu o graczy z doświadczeniem ligowym. Dzisiaj odbyły się pierwsze zajęcia w Łuczniczce z udziałem kilku zawodników krajowych kandydujących do gry PLS.

Sytuacja transferowa drgnęła i rozwija się teraz na tyle dynamicznie, że już dzisiaj możemy przekazać informacje bardzo dobre dla bydgoskiego klubu.

W dniu dzisiejszym poinformowano o przejściu do Delecty dwóch reprezentantów Słowacji – Martina Sopko i Michala Cervena. Pozostały formalności związane z podpisaniem kontraktów. Trzeba na miejscu działaczy klubowych mieć nadzieję, że zawodnicy nie wycofają danego słowa. Sopko to zawodnik grający na przyjęciu, a Cerven – to środkowy w bloku.

źródło: bksch-delecta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2007-08-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved