Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > „Wyspiarze” sparowali z Egiptem

„Wyspiarze” sparowali z Egiptem

W pierwszym spotkaniu towarzyskim z Egiptem, męska drużyna Wielkiej Brytanii pokonała rywala 3:1. Anglicy przyjechali do Egiptu już 21 lipca, po tygodniowych treningach w kraju.

Zawodnicy Harry’ego Brooking’a zagrali także w kilku meczach kontrolnych z drużynami narodowymi sklasyfikowanymi w pierwszej osiemnastce światowego rankingu.

Na miejscu w Egipcie siatkarzy zastał 35-stopniowy upał. W czasie popołudniowego treningu na zewnątrz temperatura wynosiła 43. stopnie. Przeciwnicy Brytyjczyków – siatkarze Egiptu, grali ostatnio w Lidze Światowej, jednak mieli sporo czasu na regenerację sił, ponieważ nie zakwalifikowali się do turnieju finałowego.Pod wrażeniem występu rywali był trener Wielkiej Brytanii – Harry Brokking. Dobra gra Egipcjan to jednak za mało na świetnie grających tego dnia „Wyspiarzy”, którzy wygrali 3:1 (19-25, 25-21, 25-18, 25-23).

Drużyna Wielkiej Brytanii ma zaplanowane jeszcze trzy spotkania z Egiptem. Anglicy wkrótce przeniosą się do Tunezji, a następnie uda się na Memoriał Wagnera do Olsztyna.

Skład Wielkiej Brytanii:

Ben Pipes, Steven Todd, Mark McGivern, Christopher Lamont, Alex Porter, Craig Richardson, David Hamilton, Danny Weemes, Jonathan Herly, Andrew Pink, Andy Sinclair, Yazir Slitti, Alistair Galloway, Matt Howe

źródło: inf. własna, volleyballengland.org

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2007-07-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved